sobota, 9 kwietnia 2016

09/04/2016 paczka od FC BARCELONA ... pięknie

Kochani..chciałem przekazać piękną informację.Warto spełniać marzenia i w nie wierzyć Emotikon smile Jako Tato wiem ,że Otinio to wyjątkowy facio choć niekiedy jak to dziecko jest nerwisty i uparty(charakter po Tatusiu). Wiem jak jest ambitny i jak bardzo chce.Jego pasją jest piłka nożna o czym w większości już wiemy. Przygodę z piłką zaczął w Olympic Wrocław pod okiem Trenera Darka Dariusz Sztylka i jak on chciał zostać zawodnikiem Śląska Wrocław co mu się udało i dzielnie ćwiczy pod okiem Trenera Mariusza Mariusz Blecharz.
Otinio, uwielbia Barcelonę a najbardziej Messiego i Naymara (nie zapominajmy o Ibrze Emotikon smile )
To właśnie od samego Leo I Neymara Otinio otrzymał tę koszulkę gdzie zawodnicy, o których mówimy własnoręcznie złożyli dla niego na niej swoje podpisy.Czapeczka też robi robotę a na niej podpisał się sam Lionel Messi. Tak , napisałem do Barcelony maila gdzie opisuję Piotrka i po upływie czterech dni dostaliśmy taką oto niespodziankę.w którą ciężko było uwierzyć Emotikon smile
Tylko wielki i legendarny klub Klub mógł sobie na to pozwolić.
Otinio , ma nowych kolegów i to nie byle jakich..jesteśmy w kontakcie Emotikon smile
Dziękuję...

 moment otwierania paczki . Być może emocje umiarkowane ale to raczej powód wielkiego niedowierzania, zaskoczenia i mega niespodzianki. Bo czy takie rzeczy mogą się wydarzyć?
Mogą !!!!!!!

 https://www.youtube.com/watch?v=Lu5s1Pl3Yr4


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz