piątek, 2 września 2016

03/09/2016...po dłuższej przerwie

Witam,

 jesteśmy znowu po dłuższej przerwie. Jak co pół roku jakoś w Lipcu byliśmy na kontrolnych badaniach, po których wszystkie wyniki były świetne , wyśmienite i jak to jeszcze nazwać.
Otinio cały czas dzielnie trenuje, 1 września i upragniony powrót do szkoły, powrót do nauki i obowiązków.
Kiedyś blog miał zupełnie inny wymiar, przekaz i tak na prawdę nie wiem co pisać i czy w ogóle powinienem. Oti jest zdrowym chłopcem więc musiałbym zmienić szatę graficzną bloga(Grzesiu dziękuję :-)) oraz zmienić charakter opisowy a mianowicie co ciekawego dzieje się w życiu naszego małego mistrza i byłby to raczej rodzaj pamiętnika. :-)..muszę to przemyśleć czy chcecie, czy warto pisać o naszym, jego życiu wyglądającym często gęsto jak życie każdego innego chłopca z tym,że nie ma co ukrywać każdy jest inny i każda historia tez może być inna :-)
Być może byłby to blok drogowskazu dla innych, może blog , który pokazywałby z czym borykamy się w życiu , które z daleka czy bliska może wyglądać tak sielankowo czy właśnie otoczone jest aurą wiecznego niepokoju a jest nieco inaczej albo odwrotnie niż można sobie pomyśleć.
Muszę to przetrawić.

 Więc: pisać czy nie pisać oto jest pytanie ????.....


pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz